Laborator pentru testarea conceptului, Stuttgart
Vizitaţi laboratorul nostru pentru Testarea conceptului (POC) din cadrul Centrului de automatizări din Stuttgart. Testaţi modalitatea prin care configuraţia dvs. proprie de producţie poate beneficia de robotică, inspecţie cu cameră video şi automatizări integrate.
La laboratorul nostru pentru Testarea conceptului (POC), puteţi colabora cu inginerii noştri pentru a testa şi a verifica soluţii specifice industriei în diverse aplicații, precum şi să primiţi instruire tehnică pentru implementare.
Laborator PoC
Aduceți-vă piesele de lucru și echipamentele aici, pentru a dezvolta soluții într-un mediu care simulează locul dvs. de producție. Dispunem de facilitățile necesare pentru a sprijini aplicații de la pick and place la bin picking, de la securitatea funcțională la trasabilitate și inspecția calității, precum și optimizarea proceselor cu ajutorul IA pentru controlul fabricii.
Sală de şedinţe
În sala de şedinţe, ne putem reuni pentru a vă discuta nevoile cu mai multe detalii. De asemenea, organizăm în mod regulat cursuri de instruire, prin care puteţi afla tot ceea ce trebuie să ştiţi despre implementarea şi utilizarea tehnologiilor avansate de automatizare la amplasamentul dvs.
Care sunt beneficiile Testării conceptului
-
Evidenţiaţi şi răspundeţi provocărilor din domeniul roboticii şi automatizării industriale
-
Evaluaţi fezabilitatea cerinţelor aplicaţiei
-
Transfer de cunoştinţe de înaltă valoare
-
Asiguraţi risc zero în privinţa investiţiei, datorită testării înainte de implementare în mediul de producţie
-
Asistenţă şi instruire
Centrul de automatizări Laborator pentru testarea conceptului PoC de la Stuttgart
Centrele noastre de automatizări din Europa
În prima linie a inovaţiei i-Automation!, colaborăm cu clienţii noştri pentru a transforma conceptele de automatizare în aplicaţii reale.
citiţi mai mult